Dovolená

Co nabízí aquaparky a aquacentra v České republice?

Aquadrom Most

Nabídka je zajímavá a myslím, že zaujme i ty náročnější návštěvníky. Na horké letní dny je zde venkovní bazén, který má bezbariérový přístup a poskytuje i částečné služby z oblasti wellness.  Ovšem pokud se sem chcete vydat za chladných zimních dní, máte možnost najít v kryté hale čtyři samostatné bazény.

1.      Rekreační s hloubkou od 1-1,4m a teplotou vody 31°C

2.      Plavecký    25m s hloubkou od 1,4-1,6m a teplotou vody 27°C

3.      Dětský od 0,2-0,6m a teplotou 32°C

4.      Vířivý s teplotou 34°C

Pokud máte chuť na atrakce, sklouzněte se na tobogánech. Najdete tu dva. Délka jednoho je 90 a druhého 96m. Určitě vás zaujme parní aroma kabina s umělým deštěm, masážní lavice, divoká řek, houpací záliv, hydroridery, vodní chrliče, ale i dětské vodní atrakce.

Součástí je i saunový komplex s dvěma finskými saunami a třemi parními/aroma kabinami.

K saunovému provozu patří i solární studio.

A pro nejmenší je postavený bazén pro kojence a batolata.
atrakce ve vodním parku
Plavecký areál Klíše v Ústí nad Labem

V areálu naleznete bazén, který je dlouhý 50m, dětský bazén, saunu, fitcentrum. Pokud si chcete zacvičit, je vám k dispozici Fitnesscentrum Plaveckého areálu Klíše.
Aquasvět Chomutov

Nachází se v blízkosti Kamencového jezera a nabízí návštěvníkům spoustu vodních atrakcí. Areál je tvořen třemi částmi:

 -rekreační

– adrenalinové

– sportovní a výukové

Můžete vyzkoušet divokou řeku, houpací bazén, perlivý gejzír, vodopády, vodní dělo, vodní zvon, vodní stěnu, masážní trysky, masážní lavici s bublinami, šplhací síť, nebo masážní lehátka s bublinami.

Samostatná vodní plocha je tvořena dětským brouzdalištěm s klouzačkou ve tvaru pirátské lodě a whirpool. Sklouznout se můžete na dvou tobogánech. Jeden je klasický, druhý člunový.

K dispozici je i samostatné centrum kojeneckého plavání.
vodní park
Aquapark Děčín

Zde si užijete bazén, kde ze dna tryská podvodní vřídlo, kde můžete rozpoutat pravé vlnobití, nebo jen tak relaxovat na masážních lehátkách, nebo si nechat masírovat šíji podvodními chrliči. Bazén je spojen kanálem s venkovní divokou řekou, kde se můžete pokusit být silnější než silný proud. Samozřejmě, že se můžete nechat masírovat masážními tryskami, kde voda má teplotu 34°C.

Pro nejmenší je tu dětský bazén s divokou říčkou, spoustou hraček a vodotryskem.

Vodní hřib umožní dětem schovat se za vodní stěnu. Ale i pro unavené prcky je tu dětský whirpool.
Aquapark Liberec

Ocitnete se v malebném přímořském městečku, ze kterého je co coby dup do mořského světa pod vodní hladinou. Bazény, skluzavky, vodní hrad, 4 tobogány, romantické jeskyně, sauna, římská pára, divoká řeka, mořská akvária s mořskou faunou, whirpool v jeskyních, vodotrysky a gejzíry.

Jestli máte náladu na dovádění, proč nevyzkoušet, co nabízí aquaparky a aquacentra v naší republice?

4.0
02