Dům a byt

Elektroinstalace bytové a průmyslové

.

Jaké jsou hodnoty kvalitního a příjemného života? Základem je vždy bezpečí a pohodlí. To jsou faktory, které se snažíme vždy splnit, abychom se mohli cítit v našem domově bezpečně a komfortně.

kuchyňský kout

Vše zajistí elektrikáři Olomouc.
Elektroinstalace se hodí do nových ale i starších obydlí. Můžete je použít do novostavby nebo na rekonstrukci obydlí. Vytvoříme nové elektroinstalace nebo doplníme stávající. Služby provádíme v rodinných domech, bytech, komerčních prostorách, firmách a mnohých dalších objektech. Nevynecháme ani kanceláře nebo obchody, kde je také zapotřebí mít bezpečnostní a komfortní prvky, které elektroinstalace nabízejí.

výšková budova

Zabezpečovací a kamerové systémy jsou zde od toho, aby chránily a hlídaly Vaše bezpečí. Tyto moderní systémy jsou opravdu praktické a užitečné. Díky nim se cítíme doma bezpečně a lépe. Nemáme strach o sebe, ani o své příbuzné, o děti nebo o partnera. Pocit bezpečí a pohody je v tomto ohledu k nezaplacení. Může se jednat o signalizaci narušení prostoru, ale existují také systémy, které hlídají přetečení vany nebo zaznamenají kouř.

Inteligentní instalace jako ze sci-fi filmů už nejsou jenom pouhou iluzí. Dnešní doba umožňuje, aby tyto systémy opravdu fungovaly, a jsou k dostání i pro běžné domácnosti. Může jít o centrální řízení celého domu, díky čemuž můžete pohodlně a na dálku ovládat vytápění, stínění, osvětlení, větrání, audio nebo video. Chytrý dům umí malé zázraky.

člověk na balkoně

.

Elektrické vytápění je další výhodou, kterou si můžeme pořídit formou podlahového typu. Podlahové vytápění je příjemné a navíc na něm ušetříte, protože spotřebujete méně energie. Už nikdy nebudete mít studené nohy nebo chladnou podlahu, s podlahovým vytápěním bude podlaha krásně hřát a vy ještě k tomu ušetříte. Rozhodně lepší volba, než klasické radiátory, které ještě k tomu vypadají nevzhledně.

Další skvělé přístroje a zařízení, díky kterým se doma cítíme jako v bavlnce

Měření a regulace je další téma, které by nás mělo zajímat. Díky správně nastaveným regulátorům můžete ušetřit až desítky procent na energiích, což se rozhodně vyplatí. Tento systém pomůže snížit náklady a zvýšit komfort bydlení.
Další součásti našeho bydlení je zaznamenávání příchodů do domu, například u dětí, ochrana před neoprávněným vstupem nebo ostatní docházkové systémy, které hlídají domácí (video)telefony a celkový systém pro zaznamenávání a řízení vstupů.

Elektroinstalace bytové a průmyslové
5 (100%)2
.